Beyköy Belediyesi

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü Tarafından Belediyemize Hibe Olarak Devredilen Hasta Nakil Ambulansini Teslim Aldık Katkılarından Dolayi İl Sağlık Müdürümüz Sayın Dr.Yasin YILMAZ' Bey'e Teşekkür Ederim

12 Kasım Düzce Depremi’nin 20. yıldönümü

12 Kasım Düzce Depremi’nin 20. yıldönümünü yaşıyoruz. Her türlü felaket anında tek vücut olmasını bilen, acıları paylaşmayı, yardımlaşma ve dayanışmayı ilke edinen vatandaşlarımız acıların hafiflemesi için büyük bir çaba sarf etmişlerdir. Ülkemizin ve ilimizin bir deprem bölgesi olduğu gerçeği; depremle yaşamayı öğrenmemizi, olası depremlere karşı her an hazırlıklı olmamız gerektiği aşikârdır. Bu konuda gerek yerel yönetimlere, gerekse birey ve topluma önemli görevler düşmektedir. Düzce’de ve bütün dünyada bu tür acıların bir daha yaşanmaması dileğiyle, depremlerde yaşamlarını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine, tüm Düzcelilere başsağlığı, sabır dileklerimle saygılar sunuyorum.

Düzce Organize Sanayi Bölgesi Ticari İşyerleri Temel Atma Töreni

Düzce Organize Sanayi Bölgesi Ticari İşyerleri Temel Atma Töreni Düzce Valimiz Sayın Zülkif DAGLI' nin katılımları ile gerçekleştirildi Düzcemize Hayırlı Uğurlu olmasını temenni ediyorum.

10 KASIM

Toplumun her kesimini kucaklayan, adını dünya tarihine yazdıran büyük bir liderin, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 81. yıl dönümünde bir kez daha özlem, saygı, sevgi ve rahmetle anıyorum.

4006 Tübitak Bilim Fuarları Destekleme Programları

 

4006 Tübitak Bilim Fuarları Destekleme Programları Kapsamında Beyköy İmam Hatip Ortaokulu nün düzenlemiş olduğu Fuar Alanının Açilişini Yaparak Öğrencilerimizin Hazırlamış Olduğu Birbirinden Değerli Bilimsel Çalışmalarını Görme Fırsatı Bulduk Programda Emeği Geçen Öğretmen Öğrenci Ve

Cumhuriyetimizin ilanın 96. yıl dönümü

Cumhuriyetimizin ilanın 96. yıl dönümü vesilesiyle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakârlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmetle, şükranla anıyorum. Bizleri aydınlık yarınlara taşıyan Cumhuriyetimizin 96. kuruluş yıldönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı Kutluyorum.

Muhtarlar Günü Kutlu Olsun

Beldemizde Çalışmalar Devam Ediyor

Beldemiz Beytepe Mahallesi Gökçeler Kavşağı ile 2.OSB girişine kadar olan 1.5 km lik yol güzergahında genişletme,bakım,onarım asfalt ve aşınma yapım işi başlamıştır.
İşin yapılmasından emeği ve desteği bulunan 2.OSB Yönetimine ve Çetin İşletmelerine Teşekkür ederiz.

BARIŞ PINARI HAREKÂTINI DESTEKLİYORUZ...Beyköy Belediye Meclisimiz, Barış Pınarı Harekâtı’na destek dolayısıyla tüm Üyeleri bir araya geldi.
‘’Barış Pınarı Harekatına Destek’’ amacı ile gerçekleşen toplantıda ‘’Devletimizin, güvenlik kuvvetleriyle bölücü terör örgütü PKK’ya karşı yıllardan beri büyük bir mücadele vermektedir.
Teröre karşı milletçe verdiğimiz bu mücadelenin bir diğer ayağını da Barış Pınarı Harekâtı oluşturmaktadır...
Barış Pınarı Harekâtı, tüm bölgeye huzur ve güvenlik vaat etmektedir. Suriye’nin toprak bütünlüğünün korunması Ülkemiz açısından büyük önem taşımaktadır. Türkiye Cumhuriyeti, Suriye halkının ve Türk halkının güvenliğini, refahını ve huzurunu istemektedir. Barış Pınarı Harekâtı bu çerçevede değerlendirilmelidir’’ vurgusu yapıldı.
Bölgemizin istikrar, barış ve refahına karşı en büyük tehdit olan DAEŞ=PKK=PYD=YPG terör örgütlerinin bu yıkıcı faaliyetlerini sonlandırmak, yurtlarını zulüm, sürgün, baskı ve katliamla yitirmiş yüz binlerce Suriyelinin vatanlarına dönüşlerini sağlamak için düzenlenen Barış Pınarı Operasyonu'nu Belediye Meclis Üyeleri olarak destekliyor, ordumuza muvaffakiyetler diliyoruz. Belediye Meclisimiz, kahraman Mehmetçiklerimizin yanındadır..

Hız Kesmeden Devam

Hız Kesmeden Devam

Alay Komutanımız Sayın Mustafa ÇETİNKAYA ile Beraber İzleme Fırsatı Bulduk.

Beyköy Belediye Spor yönetimi ve genç taraftar grubumuz la bir araya gelerek futbol müsabakalarımızda saha içi ve saha dışı daha profosyenel ve daha kaliteli bir Beyköy Belediye Spor İçin Istişare ve Değerlendirme Toplantısı Gerceklestidik.

Sayfa 1 / 73

 • «
 •  Başlangıç 
 •  Önceki 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Sonraki 
 •  Son 
 • »