Beyköy Belediyesi

BAŞKANIN MESAJI

Sevgili Arkadaşlar,

Yeni bir başlangıçla,  Gelişen Kent Beyköy'ü yeni bir anlayış ve  farklı bir mizyonla, sizlerle birlikte şehir yapmayı hedefliyoruz. Ankara-İstanbul gibi iki büyük metropolün arasında kalan Düzce, konum itibariyle sosyo-ekonomik gelişme içinde ne denli bir il' se; Beyköy’de Düzce içinde, özellikle sanayisi ve turizmi ile dinamik ve geleceği parlak bir kettir.

Coğrafi yapı içerisinde doğal varlıkları ve turizm potansiyelleri zengin, planlı sanayileşme sağlayan Organize Sanayi Bölgesi ve sağlıklı, düzenli konut yapılaşması ile örnek, gelişmeye ve yenilenmeye açık bir beldedir.

Beyköy Beldesinde yaşayan herkes bu yörenin, coğrafi konumdan gelen özelliklerinden ve potansiyelinden ötürü ne denli gelişmeye açık olduğunun farkındadır. Doğal ve turizm zenginliği içerisindeki Beyköy, sanayi yönünden de önemli atılımlar içerisindedir. Bunun için dinamik bir yapılanma içerisindedir.

Amacımız Beyköy Belediyesi olarak bu gelişmenin lokomotifi olmak. Öncelikli tercihlerimizi yaparak, iyi bir planlama ve proje hizmetleri ile "Gelişen Kent Beyköy" sloganıyla hedeflerimizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

Artık önümüze bakacağız. Zorluklar ne olursa olsun hepsini aşacağız. Sizlere daha dost, daha yaşanılır pırıl pırıl bir Beyköy yaratmak için kollarımızı sıvadık. Şuna eminim ki,  geleceğin Beyköyünü yaratmak için birbirimize sımsıkı sarılacağız.

Bizler, yeni yatırımlar ve projelerle, yeni iş imkânları yaratmak, gelişen kent Beyköy'ü oluşturmak için var gücümüzle çalışmaya hazırız.

Hepinizi saygıyla kucaklıyorum sevgili hemşehrilerim…

Hepinize teşekkür ediyorum.

Osman KILIÇ

Beyköy Belediye Başkanı